Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Wołga GAZ-21

OfertaWołga do ślubu Warszawa

 

Długość 4,81m!

5 miejsc

Już od 2000zł


Zapytaj Zarezerwuj

DANE TECHNICZNE

WYMIARY:

Długość: 4,81 m.

Szerokość: 1,80 m.

Wysokość: 1,62 m.

Liczba miejsc: 5

SILNIK:

2.4 L 4-cylindrowy

Moc: 70 KM

Prędkość: max 100km/h

Zużycie paliwa: 13L / 100km

Retro limuzyna, samochód ślubny Warszawa

 

Kolejna retro limuzyna w naszej ofercie to Wołga GAZ-21 z 1959roku. Auto polakierowane zostało w kolorze czarnym z białym dachem.

 

Podczas międzynarodowego salonu samochodowego w Brukseli 1958r., samochód Wołga GAZ-21 otrzymał prestiżową nagrodę Grand Prix, co dowodzi że Wołgę uznano za najlepsze auto w Europie pod koniec lat pięćdziesiątych.

 

Samochód ślubny Wołga GAZ 21 to duża i wygodna limuzyna, która pomieści 5 osób (4 pasażerów + elegancko ubrany szofer). Kanapy zostały starannie obszyte skórzaną tapicerką w kolorze kremowym. Duża ilość chromu naszej retro limuzyny sprawia, iż auto prezentuje się wyjątkowo. Jak za dawnych lat przyciąga uwagę na drogach w Warszawie i okolicach.

 

Narzeczeni z Warszawy i okolic doceniają miłą atmosferę, kulturę naszych szoferów oraz wygodę podróżowania, jaką zapewniają nasze retro limuzyny. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i rekomendacjami.

 

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia samochodu ślubnego Wołga GAZ-21:

  • Cena 2000 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w soboty w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Cena 2000 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w pozostałe dni tygodnia okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Gratis tablice rejestracyjne „Młoda Para”.

Decydując się jednocześnie na dwa auta z naszej oferty proponujemy 10% rabatu na całość usługi.

galerii prezentujemy fotografie Wołgi GAZ-21.

 

Rezerwuj

 

Oferujemy także wynajem Austin Princess Warszawa, Rolls-Royce Silver Cloud I,Warszawa M-20 do ślubu, Rolls-Royce do ślubu Warszawa oraz wynajem limuzyn retro dla firm.

 

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub