Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Rolls-Royce Złoty

OfertaRolls-Royce do ślubu Warszawa

 

Długość aż 5,27m!

7 miejsc

Już od 2000zł


Zapytaj Zarezerwuj

DANE TECHNICZNE

WYMIARY:

Długość: 5,27 m. !

Szerokość: 1,80 m.

Wysokość: 1,52 m.

Liczba miejsc: 5

SILNIK:

6.7 L 8-cylindrowy

Moc: 215 KM

Prędkość: max 150km/h

Zużycie paliwa: 30L / 100km

Ślubne auto Warszawa, Rolls-Royce Silver Wraith II

 

Marka Rolls-Royce od zawsze była symbolem luksusu, najwyższej jakości, oryginalnych rozwiązań technicznych i bardzo wysokich cen. Te wspaniałe auta zabytkowe z całą pewnością dostarczą Państwu wyjątkowych wrażeń, zaskakując niespotykaną płynnością ruchu, kulturą pracy mechanizmów, starannością wykonania i drobiazgowością wykończenia.

 

Naszym ślubnym autem Rolls-Roycem Silver Wraith II z 1979 roku komfortowo podróżuje 5 osób (4 pasażerów + elegancko ubrany szofer). Wnętrze wykończone zostało szlachetnymi materiałami-skórą w kolorze kremowym i naturalnym drewnem. Duży bagażnik z pewnością pomieści wszystkie prezenty jak i rzeczy Pary Młodej. Zapraszamy osoby z Warszawy na przejażdżkę tą piękną limuzyną do ślubu i na wesele.

 

Nowożeńcy z Warszawy i okolic doceniają miłą atmosferę, kulturę naszych szoferów oraz wygodę podróżowania, jaką zapewniają auta ślubne. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i rekomendacjami.

 

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia ślubnego auta Rolls-Royce Silver Wraith II:

  • Cena 2500 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w soboty w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Cena 2000 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w pozostałe dni tygodnia okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Gratis tablice rejestracyjne „Młoda Para”.

Decydując się jednocześnie na dwa auta z naszej oferty proponujemy 10% rabatu na całość usługi.

W galerii poniżej prezentujemy fotografie Rolls-Royce Silver Wraith II.

 

Rezerwuj

 

Oferujemy także wynajem Austin Princess Warszawa, Rolls-Royce Silver Cloud I, Warszawa M-20 do ślubu, Wołga do ślubu oraz wynajem limuzyn retro dla firm.

 

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub