Warszawa M-20 do ślubu

Warszawa do ślubu

Samochód do ślubu Warszawa, auto na ślub

 

Kolejny w naszej ofercie samochód do ślubu to biała Warszawa M-20 z 1952roku. Warszawa M-20 zwana Garbuską lub Warszawianką określana jest najładniejszą produkowaną wersją. Zapewne dzięki dużej ilości galanterii chromowanej oraz klasycznemu nadwoziu.


Auto zostało gruntownie odrestaurowane na oryginalnych częściach z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Posiadana przez nas Warszawa M20 ma 1101 numer seryjny. Jest wysoce prawdopodobne, iż jest to najstarszy zachowany sprawny egzemplarz.

 

Auto na ślub Warszawa Garbuska to przestronna i elegancka limuzyna z wczesnego PRL-u. Z powodzeniem pomieści 5 osób (4 pasażerów + elegancko ubrany szofer) więc komfortowo będą nią podróżować Państwo Młodzi wraz ze Świadkami. Podczas jazdy po Warszawie i okolicach Garbuska z całą pewnością będzie wzbudzać sentyment i ciekawość gości i przechodniów.

 

Młode Pary z Warszawy i okolic doceniają miłą atmosferę, kulturę naszych szoferów oraz wygodę podróżowania, jaką zapewnia Warszawa M-20. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i rekomendacjami.

 

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia samochodu do ślubu Warszawa M-20:

  • Cena 1200 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w soboty w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Cena 1100 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w pozostałe dni tygodnia okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Gratis tablice rejestracyjne „Młoda Para”.

Decydując się jednocześnie na dwa auta z naszej oferty proponujemy 10% rabatu na całość usługi.

galerii prezentujemy fotografie Warszawy M-20.

Rezerwacja samochodu

Oferujemy także wynajem Austin Princess Warszawa, Rolls-Royce Silver Cloud I, Wołga do ślubu, Rolls-Royce do ślubu Warszawa oraz wynajem limuzyn retro dla firm.

  • Warszawa do ślubu
  • FSO Warszawa M-20 na ślub
  • Warszawa garbuska na ślub
  • Warszawa garbus na ślub
  • Stylowa warszawa na wesele
  • Zabytkowa Warszawa M20
Dane techniczne

WYMIARY:

Długość: 4,66 m.

Szerokość: 1,70 m.

Wysokość: 1,64 m.

Liczba miejsc: 5

SILNIK:

2.1 L 4-cylindrowy

Moc: 50 KM

Prędkość: max 100km/h

Zużycie paliwa:

14L / 100km

 

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub

 

F.A.Q Baza wiedzy

Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS