Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
FAQ

FAQFAQ - najczęściej zadawane pytania i odpwiedzi

Poniżej znadziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy zdjęcia samochodów są aktualne?

Tak, zdjęcia są aktualne. Wszystkie auta wyglądają identycznie jak na zdjęciach, a nawet lepiej. Nasze samochody są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Czy samochody można obejrzeć na żywo? Gdzie i kiedy?

Tak, po uprzednim kontakcie serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Auta można zobaczyć w Warszawie na Ursynowie, w Jabłonnej w okolicach ul. Modlińskiej oraz w Wołominie.

Czy ceny podane na stronie zawierają wszystkie koszty wynajęcia auta?

Ceny podane na stronie zawierają bardzo szeroki zakres oferty, ale mogą się zmienić w zależności od trasy jaka jest do pokonania w dniu uroczystości.

Czy aby zarezerwować termin i auto musimy się spotkać?

Nie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom proponujemy rezerwację elektroniczną. Umowa wysyłana jest na e-maila, a ustalona początkowa kwota wpłacana jest na konto. Po spełnieniu obu warunków rezerwacja jest ważna.

Jeśli nie wykorzystamy całego pakietu godzin w dniu uroczystości czy możemy go wykorzystać w innym terminie?

Nie, umowa obowiązuje w dniu imprezy i niewykorzystane godziny nie przechodzą na inny termin. Natomiast jeśli chcielibyście zaangażować nasze auta innego dnia, np. do sesji zdjęciowej to udzielimy specjalnego rabatu.

Kiedy dopłacamy pozostałą część kwoty?

Najczęściej rozliczamy się poprzez przekazanie pozostałej kwoty w gotówce do kierowcy w dniu imprezy. Natomiast jeśli nie chcecie mieć w dniu uroczystości kwestii finansowych na głowie proponujemy wpłatę na konto przed uroczystością.

Gdzie wyrobić przepustkę wjazdową na rynek Nowego i Starego Miasta oraz na Plac Zamkowy?

Aby auto z Parą Młodą mogło legalnie wjechać na Stare Miasto pod Pałac Ślubów, Nowe Miasto czy Plac Zamkowy powinni Państwo udać się do ZTP i złożyć wniosek o dwie przepustki typu I. Jedna wędruje do auta ślubnego, druga do drugiego auta, np. rodziców. One pozwolą Państwu parkować w określonych godzinach na ww terenie. Wniosek i więcej informacji: https://www.ztp.waw.pl/strona-49-przepustka_typu_i_w_zwiazku_ze_slubem.html

Czy możemy udekorować auto żywymi kwiatami?

Tak, że można przystroić auto własnymi kwiatami czy innymi dodatkami. Ze swojej strony prosimy aby dekoracja mocowana była na gumowe przyssawki. Dzięki temu solidnie się trzyma i nie uszkadza lakieru auta.

Z jaką prędkością poruszają się auta zabytkowe?

Wszystkie samochody zabytkowe poruszają się z prędkościami max 90km/h, natomiast predkośc przejazdu dostosowywana jest do aktualnego nateżenia ruchu na drodze oraz do obowiązujących przepisów drogowych. Z uwagi, że wszytskie auta są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym przejazdy odbywają się sprawnie i nie opóźniają przybycia Pary Młodej pod wskazany adres.

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub