Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Austin Princess

OfertaAustin Princess do ślubu Warszawa

5 aut

Długość aż 5,46m!

7 miejsc

Już od 1500zł


Zapytaj Zarezerwuj

DANE TECHNICZNE

WYMIARY:

Długość: 5,46 m. !

Szerokość: 1,89 m.

Wysokość: 1,77 m.

Liczba miejsc: 7

SILNIK:

4.0 L 6-cylidrowy

Moc: 132KM

Prędkość: max 100km/h

Zużycie paliwa: 20L / 100km

Auta retro Warszawa, auto retro na ślub

Folder

Oferujemy do wynajęcia pięć aut retro marki Austin Princess w kolorze kości słoniowej (1953r. ; 1962r.) i kremowym (1963r.) z bordowymi nadkolami oraz w kolorze białym (1960r.) i czarnym (1962r.).

 

Austin Princess od samego początku zdobył zainteresowanie wśród najbogatszej klasy angielskiego społeczeństwa, a przede wszystkim wzbudził zachwyt i uwielbienie u samej Królowej Anglii - Elżbiety II, która w swej kolekcji posiada jego kilka egzemplarzy.

Austin Princess długie lata gościł w Rodzinie Królewskiej, po czym trafił do naszej firmy, gdzie w równie królewskim stylu wozi do ślubu Młode Pary w Warszawie i okolicach.

 

Zabytkowe auto do ślubu Austin Princess to przestronna i luksusowa limuzyna. Nasze auto retro pomieści aż 7 osób (6 pasażerów + elegancko ubrany szofer). Jest to wielka zaleta, gdyż Państwo Młodzi wraz ze Świadkami mogą w tym zabytkowym aucie spokojnie odbywać komfortową podróż. Wnętrze Austina Princess to połączenie drewna orzechowego i skórzanej tapicerki w kolorze białym lub brązowym. Tylne drzwi naszego zabytkowego samochodu są zamontowane odwrotnie niż w autach współczesnych, co pozwala pasażerom na wsiadanie i wysiadanie z pełną gracją i elegancją.

 

 

Młode Pary z Warszawy i okolic doceniają miłą atmosferę, kulturę naszych szoferów oraz wygodę podróżowania, jaką zapewniają nasze Austiny Princess. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i rekomendacjami.

 

Samochód zabytkowy jak żaden inny idealnie nadaje się do wynajęcia na:

 • ceremonię ślubną,
 • przewóz w rocznicę ślubu, jubileuszu, imieniny, urodziny,
 • oryginalne zaręczyny,
 • romantyczne randki,
 • sesje zdjęciowe w plenerze,
 • wycieczki po Warszawie,
 • dojazd gości na imprezy, itp.

 

Dopasujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług.

 

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia auta retro Austin Princess na ślub:

 • Cena 1500 zł dotyczy wynajęcia auta na 4 godziny do g. 14:00 w soboty w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
 • Cena 2200 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w soboty i święta w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
 • Cena 2000 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w pozostałe dni tygodnia okresie od kwietnia do października, a także w dowolnym terminie w okresie od listopada do marca z elegancko ubranym kierowcą,
 • Bezpłatne przystrojenie obejmuje trzy dekoracje ze sztucznych róż, do wyboru w kolorze bordowym, kremowo-bordowym i różowym,
 • Bezpłatne tablice rejestracyjne z napisem w kolorze złotym „Młoda Para” lub "Nowożeńcy",
 • Gratis otrzymują Państwo szampana i napoje.

Decydując się jednocześnie na dwa auta z naszej oferty proponujemy 10% rabatu na całość usługi.

W galerii prezentujemy fotografie udekorowanych samochodów Austin Princess.

 

Rezerwuj

 

Oferujemy także wynajem Rolls-Royce Silver Cloud I, Warszawa M-20 do ślubu, Wołga do ślubu, Rolls-Royce do ślubu Warszawa oraz wynajem limuzyn retro dla firm.

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub