Humber do ślubu Warszawa

Humber do ślubu Warszawa

Auto do ślubu Warszawa, Humber Super Snipe V

 

Kolejne w ofercie auto do ślubu to brytyjska limuzyna Humber Super Snipe V z 1966roku. Prezentowany model był zamówiony dla ministrów rządu premiera Józefa Cyrankiewicza. Podobne modele jeździły w komitetach wojewódzkich PZPR.

 

Naszym autem retro Humber Super Snipe V komfortowo podróżuje 6 osób (5 pasażerów + elegancko ubrany szofer). Jest to wielka zaleta, gdyż Państwo Młodzi wraz ze Świadkami mogą w tym zabytkowym aucie spokojnie odbywać komfortową podróż. Wnętrze wykończone zostało szlachetnymi materiałami-skórą w kolorze kremowym i naturalnym drewnem orzechowym. Duży bagażnik z pewnością pomieści większość prezentów jak i rzeczy Młodej Pary. Zapraszamy na przejażdżkę tą piękną limuzyną retro.

 

Nowożeńcy z Warszawy i okolic doceniają miłą atmosferę, kulturę naszych szoferów oraz wygodę podróżowania, jaką zapewniają nasze auta ślubneZachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i rekomendacjami.

 

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia auta do ślubu Humber Super Snipe V:

  • Cena 800 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w soboty w okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Cena 700 zł dotyczy wynajęcia auta na 5 godzin w pozostałe dni tygodnia okresie od kwietnia do października z elegancko ubranym kierowcą,
  • Gratis tablice rejestracyjne „Młoda Para”.

Decydując się jednocześnie na dwa auta z naszej oferty proponujemy 10% rabatu na całość usługi.

galerii prezentujemy fotografie Humbera Super Snipe V.

Rezerwacja samochodu

Oferujemy także wynajem Austin Princess WarszawaRolls-Royce Silver Cloud I, Warszawa M-20 do ślubu, Wołga do ślubuRolls-Royce do ślubu WarszawaJaguar XF, BMW 7 long do ślubu oraz wynajem limuzyn retro dla firm.

  • Humber do ślubu Warszawa
  • Humber do ślubu
  • Humber do wynajęcia Warszawa
  • Humber 6 osobowe wnętrze
  • Humber Super Snip V
Dane techniczne

WYMIARY:

Długość: 4,78 m.

Szerokość: 1,77 m.

Wysokość: 1,58 m.

Liczba miejsc: 6

SILNIK:

3.0 L 6-cylindrowy

Moc: 129 KM

Prędkość: max 130km/h

Zużycie paliwa:

16L / 100km

 

Auto do ślubu *Warszawa*, samochód na wesele, ślub

 

F.A.Q Baza wiedzy


Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS